Hlavná stránka Spoločnosť Org. štruktúra Kontakt
Hlavné menu
Hlavná stránka Najnovšie oznamy Etický kódex a plán NTK Často kladené otázky
Oddelenia fyz. ochrany
Oddelenie FO Mochovce Oddelenie FO Bohunice Oddelenie FO Vojany Oddelenia FO Nováky Oddelenie FO Trenčín Oddelenie FO Bratislava
Ponuka zamestnania
Všeobecné podmienky Strážnik jadrových zariadení Strážnik Voľné pracovné miesta

Oddelenie FO Mochovce

Už zo samotného názvu našej spoločnosti vyplýva, že zabezpečujeme fyzickú ochranu objektov SE a.s. V sústave objektov je nemalá pozornosť venovaná objektom osobitnej dôležitosti medzi ktoré určite patria JE. Jedna z nich sa nachádza neďaleko okresného mesta Levice na juhu západného Slovenska, JE Mochovce. Práca v našej spoločnosti na lokalite Mochovce, môže byť zaují­mavá aj pre milovní­kov štvornohých priateľov človeka - psov, nakoľko ich využí­vame pri výkone služby. Na svoje si prí­du aj záujemcovia, ktorí­ sa venujú športu, nakoľko takýchto záujemcov zaraďujeme do motorizovanej jednotky, ktorá v systéme fyzickej ochrany má dôležité poslanie.

Strážnu službu zabezpečujeme v 12 hod. pracovných zmenách, formou štvorzmenovej prevádzky podľa vopred schváleného zmenového kalendáru. Tento systém zabezpečuje pravidelnosť v dochádzke do práce, čo umožňuje plánovanie voľného času.

Prí­padná nadčasová práca je finančne kompenzovaná v zmysle ZP, resp. podľa platnej KZ. V rámci sociálneho zabezpečenia našich pracovní­kov poskytujeme 1x za zmenu teplú stravu prostrední­ctvom výdajných miest, alebo formou mrazenej stravy.

Formou plánovanej fyzickej prí­pravy pod dohľadom odborní­kov zabezpečujeme fyzickú prí­pravu našich pracovní­kov v moderných priestoroch so špičkovým vybavení­m posilňovne, telocvične a krytej strelnice.

Mochovce
mapaMO_velky.jpg vezeMO_velky.jpg

< späť
oabse oabse oabse oabse oabse oabse oabse